Kota 1 na Građevini: Dobre Kote solidarno za akciju „Građani grade Građevinu”
Nakon dugometražnog planiranja, u subotu i nedjelju, 17. i 18. juna, Dobre Kote dolaze u naš grad gdje će skupa sa ekipom iz ‘Naš prostor’, ‘Helsinški parlament građana Banja Luka’, ‘Nevid teatar’ i ‘Zdravo Da Ste’ izgraditi prvu kotu u Banjaluci.










